Ulaşım

34 Avcılar - Zincirlikuyu, 34AS Avcılar - Söğütlüçeşme, 34BZ Beylikdüzü - Zincirlikuyu, 34C Beylikdüzü - Cevizlibağ, 34G Beylikdüzü - Söğütlüçeşme metrobüs hatlarını kullanarak Sefaköy durağında inmeleri gerekmektedir. Kampüsümüz, metrobüs durağına 2 dakika yürüme mesafesindedir.

İstanbul Esenler Otagarı'ndan toplu taşıma ile metro kullanarak Yenibosna'ya kadar geldikten sonra metrobüse aktarma yaparak Sefaköy Metrobüs Durağı'nda inmeleri gerekmektedir.

Atatürk Havalimanı'ndan metro kullanarak Yenibosna'ya buradan da metrobüs veya özel halk otobüsleri ile İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsü'ne kadar ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma araçları veya tramvay kullanarak Zeytinburnu, buradan da metrobüse aktarma yaparak Sefaköy Metrobüs durağında inerek İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

E-5 Karayolu üzerinde Edirne istikameti takip edilir. Yenibosna Çobançeşme'yi geçtikten sonra yanyola geçilir. Sefaköy sapağından Sefaköy tabelası takip edilerek sağa tarafa dönülür. Yaklaşık 200 metre gidilince, tekrar sağ dönüş yapılıp Arel Üniversitesi tabelası takip edilerek kampüse ulaşılır.